Collection: Original Unsorted Used Clothing Wholesale
Buy genuine original unsorted clothing and textile stock collected directly from charity donations, clothing banks, and door-to-door collections. This raw material arrives exactly as gathered and includes a full mix of grades, ready for you to sort and maximise value. Expect a varied assortment of wearable items, household textiles, and occasional extras. Wastage is present as standard with original stock and reflected in the price. Free shipping pass is not valid with these products and all promotional offers do not apply.
-
50kg Wholesale Original Unsorted Used Clothing & Textiles Parcel, £2 per Kg
Regular price £100.00 GBPSale price £100.00 GBPUnit price / per -
100kg Wholesale Original Unsorted Used Clothing & Textiles Parcel, £1.75 per Kg
Regular price £175.00 GBPSale price £175.00 GBPUnit price / per -
200kg Wholesale Original Unsorted Used Clothing & Textiles, £1.50 per Kg
Regular price £300.00 GBPSale price £300.00 GBPUnit price / per -
400kg Wholesale Original Unsorted Used Clothing & Textiles, £1.25 per Kg
Regular price £500.00 GBPSale price £500.00 GBPUnit price / per -
50kg Original Unsorted Used Footwear Wholesale – Mixed Shoes, £2 per Kg
Regular price £100.00 GBPSale price £100.00 GBPUnit price / per -
100KG Sports & Branded Clothing Wholesale Pallet - C Grade
Regular price £150.00 GBPSale price £150.00 GBPUnit price / per





